Kontakt

Nordiska Plast AB
Box 87
Borrgatan 6
SE-332 22 Gislaved, Sweden
info@nordiskaplast.se
Tel 0371-58 61 00
Fax 0371-137 15

Nordiska Plast sortiment finns tillgängligt via utvalda återförsäljare.
Önskar du, som privatperson, rådgivning gällande produkter eller tips på närmaste återförsäljare ber vi dig ange Ort och Artikel i meddelanderutan när du kontaktar oss.

Tack på förhand!

 




Meddelandet skickat! Du måste fylla i alla fält!

Kontaktpersoner

Michael Höög Försäljningschef 0371-844 42 070-603 95 94 michael.hoog@nordiskaplast.se
Ulf Andersson Key Account 0371-58 61 24 070-354 61 24 ulf.andersson@nordiskaplast.se
Johanna Bladh Key Account / Marknad 0371-844 56 072-312 79 09 johanna.bladh@nordiskaplast.se
Lars-Erik Jakobsson Key Account 0371-844 43 070-327 61 04 lars-erik.jakobsson@nordiskaplast.se
Helena Franzén Svanberg Key Account Kundkorgar 0371-844 41 070-843 38 30 helena.franzen@nordiskaplast.se
Victor Broberg Innesälj / Kundtjänst 0371- 844 58 070-561 77 08 victor.broberg@nordiskaplast.se
Anna Fransson Kundtjänst 0371- 58 61 05 anna.fransson@nordiskaplast.se
Maria Dalmayne Kundtjänst 0371-58 61 25 maria.dalmayne@nordiskaplast.se
Emily Sjöö Produktchef 0371-58 61 09 070-299 78 08 emily.sjoo@nordiskaplast.se
Fredrik Tibratt Inköpschef / Försäljning Vattenrening - HUFO 0371-58 61 03 070-518 79 37 fredrik.tibratt@nordiskaplast.se
Ulrik Härensten Fabrikschef / Verksamhetsutveckling 0371-58 61 06 ulrik.harensten@nordiskaplast.se
Fredrik Pettersson Produktionschef 0371-58 61 26 fredrik.pettersson@nordiskaplast.se
August Gunnarsson Produktionsplanering & Inköp 0371-58 61 20 august.gunnarsson@nordiskaplast.se
Karl Tibratt VD 0371-58 61 04 070-555 63 88 karl.tibratt@nordiskaplast.se
Frank Guldmyr Ekonomichef 0371-58 61 02 frank.guldmyr@nordiskaplast.se
Helene Karlsson Administration & Reception 0371-58 61 00 helene.karlsson@nordiskaplast.se
FINLAND Samarbetspartner: Plastex Oy +358 19 357 601 www.plastex.fi info@plastex.fi