Kontakt

Nordiska Plast AB
Box 87
Borrgatan 6
SE-332 22 Gislaved, Sweden
info@nordiskaplast.se
Tel 0371-58 61 00
Fax 0371-137 15

 

Nordiska Plast sortiment finns tillgängligt via utvalda återförsäljare.

Önskar du, som privatperson, rådgivning gällande produkter eller tips på närmaste återförsäljare ber vi dig ange Ort och Artikel när du kontaktar oss.

Tack på förhand!

 




Meddelandet skickat! Du måste fylla i alla fält!

Kontaktpersoner

Michael Höög Försäljningschef 0371-586100 070-6039594 michael.hoog@nordiskaplast.se
Ulf Andersson Key Account 0371-586124 070-354 61 24 ulf.andersson@nordiskaplast.se
Johanna Bladh Key Account / Marknad 0371-586100 0723–127909 johanna.bladh@nordiskaplast.se
Lars-Erik Jakobsson Key Account 0371-586100 070-327 61 04 lars-erik.jakobsson@nordiskaplast.se
Helena Franzén Svanberg Key Account Kundkorgar 0371-586100 070-843 38 30 helena.franzen@nordiskaplast.se
Emily Sjöö Key Account Coordinator 0371-586109 070-2997808 emily.sjoo@nordiskaplast.se
Fredrik Tibratt Inköpschef, Försäljning Vattenrening/HUFO 0371-586100 070-518 79 37 fredrik.tibratt@nordiskaplast.se
Ulrik Härensten Fabrikschef / Verksamhetsutveckling 0371-586100 ulrik.harensten@nordiskaplast.se
Fredrik Pettersson Produktionschef 0371-586100 fredrik.pettersson@nordiskaplast.se
Anna Fransson Kundtjänst 0371- 586105 anna.fransson@nordiskaplast.se
Maria Dalmayne Kundtjänst 0371-586125 Maria.Dalmayne@nordiskaplast.se
Helene Karlsson Administration & Reception 0371-586100 helene.karlsson@nordiskaplast.se
Karl Tibratt VD 0371-586100 070-555 63 88 karl.tibratt@nordiskaplast.se
Frank Guldmyr Ekonomichef 0371-586100 frank.guldmyr@nordiskaplast.se
Försäljning Finland Samarbetspartner: Plastex Oy +358 19 357 601 www.plastex.fi info@plastex.fi